Кожна людина здобуває освіту, маючи за мету навчитися чомусь новому. Вивчаючи  різні предмети, вона прагне отримати кваліфікацію, яка з часом дасть можливість реалізувати себе в якості успішної людини. Всі знання шукають своє практичне застосування.

З 21.01. по 08.03. 2019 року студенти ІІ курсу спеціальності «Туризм»  проходили технологічну практику. Базами практики стали туристичні підприємства міста Черкаси: «Намі», «Мадагаскар», «Мандарин», «Крістіна Тур», «Агентство Горящих путевок».

На практиці студенти змогли застосувати теоретичні знання, отримані в процесі навчання в технікумі. За час проходження технологічної практики студенти набули навичок організації рекламної діяльності на туристичних підприємствах, отримали практичні навички з продажу турів, а також обслуговування клієнтів, приймали активну участь у вирішенні проблемних питань з покращення роботи туристичних підприємств. Підсумком технологічної практики став захист звітів, під час якого кожен студент презентував розроблений тур.

Практичне навчання для студента – найкраща можливість випробувати себе за обраним професійним напрямом. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь за відповідною спеціальністю.

Хочеться вірити, що практика для студентів спеціальності «Туризм» надовго залишить яскраві враження і теплі почуття, а також стане ще одним кроком на шляху до успіху!