Кожна людина здобуває освіту, маючи за мету навчитися чомусь новому. Вивчаючи  різні предмети, вона прагне отримати кваліфікацію, яка з часом дасть можливість реалізувати себе в якості успішної людини. Всі знання шукають своє практичне застосування.

З 05.02. по 23.03. 2018 року студенти ІІ курсу спеціальності «Туризм»  проходили технологічну практику. Базами практики стали туристичні підприємства міста Черкаси: «Намі», «Від краю до краю», «Мандарин», «888 Тур», «Мрія тур», — а також Єгипту – «Tat Travel».

Під час технологічної практики студентки спеціальності «Туризм» відвідали семінар-тренінг від туроператора JOIN UP. Представники туроператора ознайомили з ключовими тенденціями світового туристичного бізнесу та сучасними і актуальними напрямками сезону ВЕСНА-ЛІТО-2018. Семінар від Join up – це гарний спосіб підняти свій професійний рівень, отримати актуальну інформацію про країни та курорти, готельну інфраструктуру, екскурсійні маршрути, а також просто поспілкуватися з колегами в галузі туризму.

За цей період студенти змогли застосувати на практиці теоретичні знання, отримані в процесі навчання в технікумі. Підсумком технологічної практики став захист звітів.

А з 26.03 по 30. 03. 2018 року студенти проходили туристично-краєзнавчу практику, яка залишила в них багато приємних емоцій, адже в період проведення  цієї практики студенти змогли  відвідали Міжнародну туристичну виставку UITT – 2018 «Україна – Подорожі та Туризм», де дізналися про новинки та перспективи розвитку в індустрії туризму.

Хочеться   вірити, що практика для студентів груп ТО-7 та Т-2спеціальності «Туризм» надовго залишить яскраві враження і теплі почуття, а також стане ще одним кроком на шляху до професійного успіху!