Cтуденти Черкаського комерційного технікуму спеціальності «Туризм» під час вивчення навчальної дисципліни «Організація готельного обслуговування» відвідали готель «Optima Черкаси». У межах проекту «Готельно-ресторанні практики», який започаткувала старший викладач кафедри готельно-ресторанної справи та туризму Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Антоніна Яхтер,  на базі готелю було проведено практичні заняття.

Студенти мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою готелю; довідалися про всі деталі основних технологічних циклів: бронювання, реєстрації, прибирання номерів, надання ресторанних та інших додаткових послуг; дізналися про основні функції підрозділів готелю тощо.

Таке особисте знайомство з реаліями роботи підприємств гостинності є цікавим, корисним та практично значущим для майбутніх спеціалістів.

Дякуємо Антоніні Яхтер та адміністрації закладів за теплий прийом і плідну співпрацю в якісній підготовці фахівців з туристичного обслуговування.