Практичні заняття з дисципліни «Організація готельного обслуговування»

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація готельного обслуговування» для студентів спеціальності «Туризм» проводяться практичні заняття у навчально-виробничій лабораторії «Готель».

Студенти мають можливість закріпити свої теоретичні знання, ознайомитися з матеріально-технічною базою готельних приміщень; довідатися про всі деталі основних технологічних циклів: бронювання, реєстрації, прибирання номерів, надання основних та додаткових послуг; дізнатися про основні функції підрозділів готелю тощо.

В процесі практичних занять відбувається відпрацювання із студентами умінь і навичок з приймання та обслуговування споживачів готельних послуг на робочих місцях покоївки, адміністратора готелю та вирішення ними виробничих ситуацій.