ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 76 – Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні викладачі, працівники, студенти, батьки та ветерани!

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 76-ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідну країну.

Подвиги наших дідів, батьків та матерів, сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбуване на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам’ять про героїв непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.

Щороку це свято служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози на сході країни.

І сьогодні, у 76-ту річницю Перемоги над нацизмом, саме від цих героїчних людей-офіцерів, військовослужбовців за контрактом, бійців залежить доля та майбутнє нашої країни.

Шановні ветерани, дорогі учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил!

Доземний уклін і безмежна вдячність Вам! Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вам, Вашим рідним та близьким.

У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!

Слава її героям-захисникам!

З повагою директор Черкаського комерційного технікуму Людмила Крикуненко