На виконання Указу Президента України від 18.08.2006р. №685/2006 «Про День охорони праці», з метою відзначення 28 квітня 2015р. Всесвітнього дня охорони праці та листа Міністерства освіти і науки України від 22.04.2016 № 1/9-209 з 22 до 29 квітня у технікумі проводився Тиждень охорони праці.

Мета проведення тижня з охорони праці — комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасни­ків навчально-виховного процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з студентами, працівниками, журналу адміністративно-громадського контролю; проведення атестації робочих місць та виконання Положень розділу з охорони праці, Колектив­ного договору тощо. У ході перевірки виявлено:

  • стан приміщень навчального закладу та параметри мікроклімату задовіль­ні; відповідають вимогам гігієни навчання та праці згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів;
  • працівники технікуму своєчасно проходять медичні огляди;
  • електромережа у навчальному закладі встановлена відповідно до вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98).

Також під час тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено рейд-перевірку виконання студентами вимог безпеки життєдіяльності.

На робочих місцях обслуговуючого персоналу перевірено наявність інструкцій з охорони праці для працівників.

Студенти долучились до створення плакатів з питань охорони пра­ці та безпеки життєдіяльності.
Спільно з керівником штабу ЦО проведені практичні евакуаційні тренування, присвячені Дню охорони праці. Студенти наочно, на практиці пересвідчилися як застосовуються засоби первинного пожежогасіння в разі виникнення пожежі, як надається перша медична допомога потерпілому в разі отримання травми чи нещасного випадку.

Закінчився тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності засіданням та підбиттям підсумків організаційного комітету, де було проаналізовано виконану роботу і вироблено напрямки діяльності на майбутнє.