ПРО РОБОТУ  ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ТЕХНІКУМУ

24 лютого відбулося чергове засідання педагогічної ради  технікуму.

 Заступник директора з навчальної роботи Вяткіна Т.Г. зачитала проєкт Дорожньої карти підготовки до акредитації ОПП, зазначивши, що уже розроблені проєкти стандартів за всіма спеціальностями у навчальному закладі. Заслухавши  та обговоривши проєкт, педагогічна рада ухвалила затвердити Дорожню карту підготовки до акредитації ОПП.

 Керівник фізичного виховання Решетніков С.М. доповів про результати спортивно-масової роботи у закладі за 2019-2020 н. р. Було зазначено, що фізичне виховання   є важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання, дієвим засобом  профілактики захворювань, пропаганди здорового способу життя.

Провідний бібліотекар закладу Долгополова Н.В. доповіла про ефективність роботи бібліотеки та основні напрями роботи в сучасних умовах, інформаційно-бібліографічне забезпечення, соціокультурну діяльність, співпрацю з бібліотеками міста. Доповідач окреслила перспективи роботи бібліотеки на майбутнє закладу.

Заступник директора з навчальної роботи Вяткіна Т. Г. ознайомила із клопотанням про зарахування онлайн-курсу підвищення кваліфікації, який пройшла викладач технологічних дисциплін Горобець В. В.

Підсумовуючи, директор  наголосила активно висвітлювати інформацію про події на сайті технікуму, проводити профорієнтаційну роботу для вступу студентів до закладу, дотримуватися правил щодо запобігання поширенню Covid-19.