Профспілка вітає з Новим 2021 роком!

 

Серед безлічі різноманітних свят – професійних, державних, релігійних, особистих – тільки одне свято об’єднує всіх людей різного віку, націй і професій — довгоочікуване, найвеселіше, найчарівніше свято – зустріч Нового року.

Всі ми немало пережили в році, що минає, бурхливих подій позаду стільки, що вистачило б на десятиліття. Але попри всі життєві катаклізми, прийдешній 2021 рік неодмінно буде роком нових звершень та  сподівань.

Шановні наші колеги та студенти!

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Профспілковий комітет первинної профспілкової організації ЧКТ щиро вітає колектив  з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у Новому році ми всі зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у Новому 2021 році ми всі відчуватимемо турботу та підтримку з боку колег, тепло друзів та близьких.

Нехай рік Новий буде для нас багатим на добро, щедрим на успіхи та досягнення! Бажаємо, щоб наша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серця любов’ю, надією та вірою! Щастя нам, професійних досягнень, успіхів у навчанні,  миру в країні, злагоди в сім’ях, тепла і світла у наші оселі!

З повагою Профком ППО ЧКТ