Підсумком навчальної практики  студентів Черкаського  комерційного технікуму спеціальності Харчові технології груп ХТ-2 та ХТ- 6  стала  участь у регіональному форумі готельно-ресторанного бізнесу і кейтерінгу, організованому Асоціацією кулінарів України та проведеному на базі ресторанів національної мережі Reikartz Hotel Group 20 червня 2018 року.

Сьогодення характеризується стрімким процесом глобалізації усіх сторін життя українців. Тому і для спеціалістів сфери послуг населення Черкащини   надзвичайно  важлива зустріч  з відомими у світі  та в Україні рестораторами і отельєрами, шеф-кухарями. Це сприятиме Черкаській області  стати одним із   центрів кулінарної культури Центрального регіону  України. Адже   в будь-якій сфері  людського буття лише руки, розум   і душа професіонала здатні увібрати в себе найкращий досвід практичної діяльності і творити  щось нове та піднятись  на більш високу сходинку  свого творчого зростання. Сучасна молодь сьогодення прагне до самовираження. Студенти нашого технікуму не раз брали участь у Всеукраїнських кулінарних конкурсах в  різних регіонах, тому вони з ентузіазмом підтримують ідею Собко Г.Б. – голови Черкаського осередку Асоціації кулінарів України  та  нашу випускницю – провести Всеукраїнський студентський конкурс кулінарної майстерності в нашому місті. Такі заходи дають можливість учасникам не лише показати себе, а й отримати великий досвід, пізнати багато цікавого в кулінарній справі  та поділитись досвідом. Для багатьох – це чудова нагода розкрити свій талант та відчути себе справжньою зіркою, отримавши визнання професіоналів.

Велику зацікавленість учасників форуму викликали проведені майстер-класи від відомих шеф-кухарів ресторанних закладів України В.Фіалковського з міста Житомир, О. Дахно з міста Черкаси, О. Романчук з міста Київ та  шеф-бариста Т. Шаповал.