На цьому тижні циклова комісія дисциплін туристичного спрямування провела для учнів 11 класу ЗОШ № 22 семінар-тренінг «Портфоліо спеціальності «Туризм»». Викладачі та студенти ознайомили школярів з перевагами і недоліками професії, фахового успіху, психологічними аспектами роботи спеціалістів у галузі туризму.

З кожним роком кількість бажаючих відпочити за межами нашої країни стає все більше. Як туристу вибрати країну, організувати поїздку і оформити всі необхідні документи? З цих питань допоможе розібратися менеджер з туризму.

Найвищим професіоналізмом такого фахівця вважається «розшифрувати» мрію клієнта. Адже багато людей інколи самі не знають, чого хочуть. Можна довго розповідати про визначні пам’ятки Греції, а людині, можливо, хочеться поїхати куди-небудь подалі і побути на самоті. Важливо правдиво розповісти про плюси й мінуси туру, країни, врахувати фінансові можливості клієнта і надати клієнту можливість самостійно зробити вибір.

Безумовною запорукою успішної професійної діяльності фахівців у туристичній галузі є знання декількох іноземних мов. Тому студенти спеціальності «Туризм» продемонстрували перед школярами рівень володіння англійською та німецькою мовами.

Туризм – перспективна спеціальність. Праця в туристичній сфері одна із найбільш оплачуваних, є можливість відвідати величезну кількість країн, це не рутинна, одноманітна, а цікава та різнобічна робота. Водночас вона вимагає від спеціаліста у сфері туризму спеціальних навичок, професійної комунікації, обізнаності, відповідальності та постійного самовдосконалення, швидкого вирішення проблемних питань, емоційної стабільності та врівноваженості.

Правильний вибір професії – запорука майбутнього життєвого успіху!