Серпнева рада педагогічних працівників

30 серпня відбулося традиційне засідання педагогічної ради  коледжу, на якому було підведено підсумки минулого навчального року, визначено напрямки діяльності та завдання на 2021-2022 навчальний рік.

Директор коледжу Крикуненко Л.О. привітала колектив зі значною подією в житті  навчального закладу- офіційною зміною назви  та статусу технікуму на Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу.

Роботу педагогічної ради було розпочато з відзначення  викладачки економічних дисциплін Мойсеєвої Л.Т, яка 50 років свого життя присвятила  студентам, а нині завершує свою педагогічну кар’ру і йде на заслужений відпочинок .

Основні питання порядку денного педагогічної ради стосувалися організації освітнього процесу в системі фахової передвищої освіти; пріоритетних напрямів та завдань діяльності коледжу на 2021-2022 н.р.; затвердження складу педагогічної ради, циклових комісій, призначення завідуючих кабінетами, класних керівників, затвердження навчальної документації підготовки фахового молодшого бакалавра, нормативно-правової документації коледжу тощо.

 Відповідальний  секретар приймальної комісії Маринич С.В. підбила підсумки вступної кампанії.

Підсумовуючи, директор  наголосила активно висвітлювати інформацію про події на сайті коледжу, проводити профорієнтаційну роботу для вступу студентів до закладу, дотримуватися правил щодо запобігання поширенню Covid-19.