З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу,  а також відповідно до Положення по технікуму про проведення Міжнародного конкурсу знавців української мови  проводився І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка,  у якому взяли участь студенти І — ІІ курсів усіх спеціальностей.

Переможцями І етапу серед студентів 1-го курсу  стали:

І місце – Мірошниченко Марія Олександрівна, студентка І курсу, групи Т-3-09-17,

ІІ місце – Хижняк Каріна Юріївна, студентка І курсу, групи Ф-3-09-17,

ІІІ місце – Семенчук Катерина Андріївна , студентка І курсу, групи  СП-8-09-17.

Переможцями І етапу серед студентів 2-го курсу  стали:

І місце –Рибальченко  Марія Андріївна, студентка ІI курсу, групи Ф-1-09-16,

ІІ місце – Мацібора Юлія Олексіївна, студентка ІI курсу, групи ПТ-1-09-16,

ІІІ місце – Халімон Валерія Валеріївна , студентка ІI курсу, групи  ПТ-1-09-16.

Міжнародний мовно-літературний конкурс – це гарна можливість студентів долучитися до свого минулого, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих, талановитих людей, і ви, як справжні патріоти, творчою працею спонукаєте громадянське суспільство до усвідомлення себе як нації, яка здатна побудувати сильну, самодостатню і незалежну державу на засадах толерантності й гідності. Через осмислення і сприйняття світу Тараса Шевченка уже сьогодні важливо сформувати життєву позицію й проаналізувати ті виклики, які ставить перед нами сучасний світ.

Бажаємо переможцям конкурсу подальших успіхів та перемог, а їхнім батькам і викладачам – терпіння та задоволення від досягнень своїх дітей і студентів!!!