19 вересня 2019 року з нагоди проведення Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури та спорту України, в Черкаському комерційоному технікумі традиційно відбувся спортивно –  розважальний захід «День злоров’я».

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона  усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

День здоров’я в технікумі проводиться щорічно, головною метою якого є формування в студентської молоді власної мотивації до занять спортом і популяризації здорового та активного способу життя.

Цей день передбачає велику кількість заходів. Студенти протягом дня грали в найрізноманітніші спортивні ігри, брали участь у спортивних змаганнях та турнірах і вигравали цікаві призи. Однак, родзинкою на цьому святі було приготування страв у польових умовах, адже аромат запашної каші охопив весь ліс.

Звичайно, хорошому самопочуттю сприяла сонячна осіння днина. Мальовничі краєвиди та приємне спілкування з дружнім студентським колективом, та безліч позитивних вражень, які запам`ятаються на довгі роки.