16 березня розпочала роботу «Школа волонтерів» на базі Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця».  Студенти Черкаського комерційного технікуму спеціальності «Соціальна робота» на чолі з викладачем соціальних дисциплін Відьменко М.О. стали першими її учнями. Для майбутніх спеціалістів у соціальній сфері – це можливість оволодіти основними знаннями та вміннями, які необхідні для здійснення соціальної роботи у межах діяльності організацій, а також розвитку соціальної активності. Студенти ЧКТ є активними волонтерами, а «Школа волонтерів» надасть неоціненні знання що доорганізації роботи з уразливими групамина селення.

Під час занять «Школи волонтерів» студенти отримають інформацію про профілактичну роботу волонтера, навчаться попередженню торгівлі людьми, працювати із різними групами населення, контактувати із владою та молоддю. У такій волонтерській роботі потрібна підготовка, вивчення спеціальних тем та спілкування із тими, хто безпосередньо займається із представниками уразливих груп. Окрім того, можна буде побачити на практиці, як це все працює. Заняття у черкаській школі волонтерів проводитимуть двічі на місяць.

На першому установочному занятті відбулось цікаве спілкування студентів із фахівцями Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця», що дозволило визначити напрямками подальшої роботи у школі: зі споживачами наркотиків, протидії торгівлі людьми, Центру реінтеграції тощо. Наразі це 14 блоків та, за потребою, їх ще додаватимуть чи варіюватимуть. До викладання також залучать спеціалістів-соціальних працівників організації, які детально зможуть розповісти про специфіку роботи. А саме навчання відбуватиметься у формі міні-тренінгів.
В процесі будуть відібрані активні та креативні люди з можливістю подальшого навчання, як тренерів.