26 травня 2016 року студенти технікуму спеціальності «Соціальна робота» долучились до  надзвичайно цікавої події – гендер-квесту «Шлях до гармонії», що був організований Управлінням у справах сім‘ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.  Студенти  технікуму разом зі студентами ЧНУ ім. Б. Хмельницького прокладали шлях до гармонійних стосунків, ламаючи гендерні стереотипи!

Захід проводився у Черкасах уже втретє. Цього року традиційно серед завдань квесту були: оцінка впливу гендерних стереотипів; пошук фемінтивів у мові; популяризація відповідального батьківства; гендерна просвіта громади. Цікавими були також і нові завдання практичного характеру: учасники та учасниці навчалися догляду за малюками, готували дитячу кашу та переодягали малечу. Епатажним завданням стало приміряння чоловіками жіночого взуття.

Завдання квесту включали в себе пошук дев‘яти кроків до гармонійних стосунків, які слід зробити: прислухатися один до одного, а не до стереотипів; гнучко розподіляти сімейні обов’язки; не боятися проявити себе у діяльності, що є нетрадиційною для своєї статі. Усі учасники та учасниці подолали нелегкий шлях до гендерної гармонії. Нагородою для студентів нашого технікуму стало почесне друге місце та грамоти за креативність мислення і творчий підхід у вирішенні завдань.