Професія соціального працівника є складною, виснажливою та напруженою, але неймовірно цікавою. Вона служить на Благо. Вона дарує Надію, відстоює права тих, від кого відвернувся світ. Вона повертає у суспільство тих, хто не міг в ньому втриматися. Вона дарує життя у всіх сенсах цього виразу.

Традиційно, в останній тиждень жовтня цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін проводився тижневик спеціальності.

У рамках тижневика щодня студенти, викладачі та працівники технікуму мали змогу ознайомитись зі специфікою професії «Соціальний працівник». Звучали радіогазети, на великій перерві у вестибюлі технікуму демонструвалися відеоматеріали та проходили відеовікторини професійної тематики.

З понеділка вестибюль технікуму прикрашали експозиції студентів, які взяли участь у виставці творчих робіт «Наснаги світлі миті». Як виявилося, у нас навчається багато творчих особистостей, які вміють і малювати, і вишивати, і майструвати.

Спільно з партнерами з волонтерської роботи Молодіжного ресурсного центру був проведений тренінг «Людина із самого початку» для волонтерів технікуму, на якому був присутній представник Корпусу Миру. Під час тренінгу представники МРЦ проводили роз’яснювальну роботу зі студентами щодо взаємостосунків між чоловіком та жінкою, види контрацепції і гармонію сімейних відносин.

Для профілактики негативних явищ та правопорушень серед студентів була організована та проведена інформаційна година з інспекторами поліції на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

На позитивній та творчій ноті пройшов конкурс декламації української поезії. Студенти із задоволенням декламували свої улюблені твори. Гостею та головою журі була письменниця Катерина Вербівська.

Також протягом тижневика студенти брали участь в олімпіадах, вікторинах, конкурсах. Переможців відзначено грамотами та дипломами.

Соціальна робота – одна з тих професій, яка підтримує людину тоді, коли виходу немає. Чи, точніше, тоді, коли цей вихід самотужки не вдається знайти. Соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки. Тому необхідність у соціальній роботі існуватиме доки існує суспільство, навіть за найкращого його розквіту, не кажучи вже за суспільство у кризовій ситуації.