На початку листопада 2017 року цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін Черкаського комерційного технікуму проводився тижневик спеціальності «Соціальна робота» під назвою «Соціальний працівник – професія чи поклик долі?».

Протягом тижня студенти та працівники технікуму мали змогу ознайомитись зі специфікою нелегкої та дуже актуальної у наш час професії соціального працівника.

Студенти різних спеціальностей взяли участь в олімпіадах з навчальних дисциплін «Основи правознавства», «Основи філософських знань», «Вступ до спеціальності», «Теорія соціальної роботи». Переможців нагороджено грамотами та солодкими призами.

Для виявлення засвоєних студентами знань історичних етапів соціальної роботи як фахової діяльності та виховання поваги до професії відбулася квест-гра знавців соціальної роботи між студентами І та ІІ курсів. Переможцями стали студенти групи СП-9-11-17. Обидві команди також отримали солодкі призи.

Викладачами циклової комісії були організовані екскурсії для студентів до будинку культури ім. Кулика на виставу «За двома зайцями», Пенсійного фонду України Черкаського району в Черкаській області, краєзнавчого музею м. Черкаси, громадської організації «Українська родина». Під час відвідання громадської організації студенти передали працівникам зібрані речі для малозабезпечених сімей та безхатченків.

Цікаво та захопливо пройшла благодійна ярмарка, організована та проведена цикловою комісією за участю студентів з метою збору коштів для придбання обігріваючих приладів військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО.

В рамках тижневика спеціальності  та відповідно до плану заходів з відзначення у 2017 році 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору було проведено засідання круглого столу «Досягнення і перспективи співробітництва України і НАТО».

У теплій та дружній атмосфері відбувся тренінг з надання першої долікарської допомоги за участю представників «Червоного хреста». Студенти отримали необхідні медичні знання та практичні навички.

Професія соціального працівника – непроста. Вона потребує не тільки знань та вмінь, яких можна досягти в процесі навчання, а й відповідного стану душі. Згадуючи відомого філософа Григорія Сковороду, можна з упевненістю сказати, що це робота за покликанням, адже не кожна людина може стати соціальним працівником.

Студенти спеціальності своєю активною участю у заходах тижневика підтвердили свої переконання, що вони навчаються у ЧКТ за покликом душі.