Склад циклової комісії

До складу циклової комісії входять як досвідчені так і молоді  педагогічні працівники технікуму, які забезпечують теоретичну підготовку студентів:

Половнєва Людмила Іванівна, голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, педагогічний стаж роботи  – 40 років.

Гущина Алла Василівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, педагогічний стаж роботи – 25 років 11 місяців.

Козиряцька Наталія Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, педагогічний стаж роботи – 19 років 10 місяців.

Половнєва Людмила Іванівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, педагогічний стаж роботи – 41 рік.

Радзюн Олександр Володимирович, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи – 30 років.

Луценко Галина Михайлівна, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи – 30 років.

Сергієнко Ганна Олексіївна, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж роботи – 28 років.

Назаренко Ірина Леонідівна, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи – 15 років.

Голуб Олена Анатоліївна, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи – 10 років.

Цибрій Алла Борисівна, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж роботи – 5 років.

Сушко Оксана Володимирівна, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж роботи – 15 років.

Новікова Олена Миколаївна, кандадат історичних наук.

Ойфа Юлія Валеріївна, лаборант.

Дисципліни, що викладаються членами циклової комісії

1. Всесвітня історія
  2. Друга іноземна мова (за професійним спрямуванням)
  3. Друга іноземна мова туристичної індустрії
  4. Етика й естетика
  5. Іноземна мова
  6. Іноземна мова (англійська) туристичної індустрії
  7. Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
  8. Історія України
  9. Історія української культури
  10. Культура поведінки
  11. Культурологія
  12. Мистецтво вербального спілкування
  13. Основи музейної справи
  14. Основи філософських знань
  15. Політична економія
  16. Рекламна діяльність
  17. Світова література
  18. Соціологія
  19. Українська література
  20. Українська мова
  21. Українська мова (за професійним спрямуванням)

Робота, що проводиться цикловою комісією

Циклова комісія є фундаментальною в системі формування національної свідомості, самосвідомості та громадянських якостей сучасного спеціаліста.

Знання іноземної мови завжди було ознакою високої культури та освіченості. Не випадково кажуть: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Сьогодні, як ніколи, іноземним мовам належить надзвичайно важливе місце у суспільстві. Тому цілком закономірно, що викладачі циклової комісії у навчально-виховному процесі застосовують різні методи і форми навчання.

Велику увагу приділяють створенню методичного забезпечення дисциплін: готують та постійно оновлюють методичні розробки тем з навчальних дисциплін, які мають творчий характер, відображають високий професіоналізм та практичний досвід викладачів, методичні посібники, та методичні рекомендації до виконання самостійних робіт.

Забезпечуючи реалізацію методичної теми, викладачі активно впроваджують інтерактивні технології навчання: проблемне навчання, бесіди, дискусії, тренінги, імітаційні технології тощо.

З метою формування громадянських якостей студентів циклова комісія проводить виховні заходи: флеш-моб «Українська вишиванка», виставки присвячені самобутності української культури, літературно-музичні композиції, круглі столи, науково-теоретичні конференції з нагоди відзначення пам’ятних дат, конкурси декламаторів творів українських письменників, мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка та мовний конкурс ім. П. Яцика.

Такий підхід до роботи забезпечує належну якість знань студентів.

Середня якісна успішність студентів складає – 68 %.