Спеціальність 231 Cоціальна робота

Будь-яка професія по-своєму цікава, корисна.

Що таке соціальна робота? В чому її сутність і особливості ? Які причини її виникнення ? Кого вона стосується ? Які перспективи соціальної роботи ? Відповіді на ці питання цікавлять багатьох громадян нашої країни, бо багатьом з них завтра чи невдовзі соціальний працівник може виявитися потрібним так, як, скажімо, вчитель або лікар.

Обравши спеціальність «Соціальна робота», ви не лише отримаєте відповіді на вище зазначені питання, але й оволодієте ґрунтовними знаннями законодавства у сфері соціального захисту населення, діловодства, педагогіки, психології, соціології, трудового і сімейного права, уміннями надавати кваліфіковану допомогу громадянам у різних життєвих ситуаціях.

Студенти спеціальності «Соціальна робота» проходять практичне навчання у різних установах, закладах та організаціях соціальної сфери м. Черкаси, Черкаської області.

Пропонуємо віртуальну екскурсію одним з базових підприємств, де проходять практику наші студенти.