Студентки спеціальності «Туризм» Бондаренко Оксана і Дяченко Катерина успішно пройшли у травні 2017 року співбесіду з представниками компанії Internobmen (м. Варна, Болгарія) та були відібрані для  3-х місячного стажування на Чорноморському узбережжі Болгарії.

Вони отримали можливість на практиці застосувати набуті знання, отримати реальний досвід в туристичній сфері в рамках програми культурного обміну з наданням оплачуваної роботи.

Це чудова можливість проведення літа біля моря, вивчення культури Болгарії, подорожувати з мінімальними витратами, удосконалюючи знання іноземних мов. Студентки поєднали приємне з корисним: цікаву оплачувану роботу з відпочинком, а сторона, що приймала, надала офіційне працевлаштування, оплачуване проживання, харчування та проїзд.

Такі умови є належними для того, щоб літо студентів стало яскравим, позитивно вплинуло на загальний розвиток особистості та принесло матеріальну користь молодим людям.

Міжнародна співпраця – це сьогодні один з актуальних напрямків освітньої діяльності, яка забезпечує академічну мобільність, що підвищує якість освіти, розвиток міжкультурного обміну, підготовку майбутніх кваліфікованих спеціалістів. Це сприяє попиту на наших випускників на ринку праці.