Студенти Черкаського комерційного технікуму спеціальності «Туризм»  пройшли навчальну практику у Єгипті.

Її основною метою було  закріплення та поглиблення теоретичних знань з організації та технології обслуговування на туристичному  підприємстві,  оволодіння професійними вміннями і навичками роботи та перевірка готовності до самостійної професійної діяльності в умовах конкурентного ринкового середовища.

Студенти проходили практику на базі туристичного підприємства «TATTRAVEL», що розташоване в місті Хургада. Під час практики студенти оволоділи теоретичними та практичними основами організаційно-управлінської, адміністративно-господарської та інформаційно-аналітичної діяльності в галузі туризму, закріпили набуті під час навчання теоретичні і практичні навички, застосовували набуті професійні знання у практичній роботі підприємств, а також отримали можливість ближче ознайомитися з усіма особливостями своєї майбутньої професії та перевірили рівень своїх знань і навичок.

Крім того, під час практики студенти знайомились зі специфікою роботи екскурсовода, брали безпосередню участь у технологічному процесі підготовки та проведенні екскурсії. За час практики відвідали Луксор, познайомилися з бедуїнами, побували на вечірній екскурсії на сафарі.

Студенти навчилися багато нового, знайшли нових друзів, ознайомилися з культурою, традиціями і ментальними особливостями єгиптян. А найважливіше  – ця подорож дала можливість побачити систему туристичного обслуговування в Єгипті та порівняти її з українською.

Така практика для студентів у подальшому стане гарантом успішної кар’єри  та зможе навчити правильно реагувати на потреби туристів у різних ситуаціях. Після практики у Єгипті задоволенню студенток не було меж: вони з радістю та захопленням описували свої враження, а також виявили бажання продовжувати такі стажування за кордоном і в подальшому.