З вітальним словом до учасників конференції звернулась  заступник директора технікуму  з навчальної роботи Н.А.Козиряцька, яка  наголосила на доцільності творчо-пошукової роботи студентів в ЧКТ, особливостях наукових досліджень на сучасному етапі та можливостях подальшого практичного застосування отриманих результатів.

У конференції взяли участь студенти всіх напрямків та спеціальностей  ЧКТ:

Циклова комісія спеціальних дисциплін туристичного спрямування

Творчо-пошукова робота «Інноваційні напрямки розвитку туризму»

Таран Анастасія Василівна, студентка групи Т-1-09-16

Керівник: Тищенко О.Л.

Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін

Творчо-пошукова робота «Місце книги в житті сучасної молоді»

Дудник Анастасія Володимирівна, студентка групи ХТ-4-09-17

Керівник: Гущина А.В.

Циклова комісія спеціальних дисциплін комерційного спрямування та торговельного підприємництва

Творчо-пошукова робота «Імідж як один із факторів підвищення конкуренто — спроможності підприємства (за матеріалами роботи ТОВ «ЦЦУ Україна»)

Халімон Валерія Валеріївна, студентка групи ПТ-1-09-16

Керівник: Крикуненко Л.О.

Циклова комісія спеціальних обліково-економічних дисциплін, інформатики, математики та фізики

Творчо-пошукова робота «Аналіз державного бюджету за 2017-2019р.р.»

Рябенко Валентина Дмитрівна, студентка групи Ф-1-09-16

Керівник: Мальованна Т.П.

Циклова комісія спеціальних технологічних дисциплін та хімії

Творчо-пошукова робота «Використання теплового твердопаливного устаткування для оптимізації меню закладів ресторанного господарства»

Ткаченко Надія Юріївна, студентка групи ХТ-6-11-17

Керівник: Горобець В.В.

Учасники конференції жваво обговорювали цікаві деталі, ставили уточнюючі запитання.

На завершення усім учасникам конференції побажали успіхів, міцного здоров’я та подальших наукових досягнень.