Студентський гуртожиток ЧКТ- це друга домівка наших студентів. Щороку він поповнюється новими мешканцями із числа першокурсників. Традиційно в перші місяці навчання в гуртожитку проходить захід, на якому в гумористично-розважальному ракурсі студенти-першокурсники показують свою підготовленість до проживання у «студентському вулику».

25 жовтня 2018 року в актовій залі  Черкаського комерційного технікуму відбувся культурно-масовий захід, конкурсно-розважальна програма «Студентське новосілля».

Під час підготовки до заходу зміцнилися творчі, дружні стосунки між першокурсниками, тут проявилися їхні здібності і таланти, вміння користуватися настановами та допомогою «старожилів» гуртожитку.

У програмі  були представлені чотири  команди за поверхами:

2 — команда хлопців «Корсари»;

та команди дівчат:

3 – «Феї з гуртожитку»;

4 – «Мафія»;

5 –  «Круті дівчата».

У  запеклій конкурсній  боротьбі   найартистичнішою стала команда «Феї з гуртожитку»;  найкмітливішою виявились дівчата з  «Мафії»; найоригінальнішою стала команда «Корсари»;  перемогу здобули  «Круті дівчата» з 5-го поверху.

Команди були нагороджені  дипломами та солодкими призами.

Дякуємо всім  студентам-першокурсникам за активну участь у заході, а також тим, хто знаходився у залі, адже група підтримки  — це також дуже важливо. «Студентське новосілля» відбулось. Ласкаво просимо до гуртожитку ЧКТ!