З 11 по 13 грудня 2015 року у Харкові проходив Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи». На форумі 160 студентських активістів представляли вищі навчальні заклади України. Від Черкаського комерційного технікуму в роботі форуму приймала участь президент студентського парламенту Шевченко Поліна. Також студентське самоврядування Черкащини представляли голова студентської ради ЧДТУ, студенти СУЕМу та ЧІБСу.

Форум відбувся за ініціативою Української асоціації студентського самоврядування разом з Харківською обласною студентською радою, за підтримки Харківської міської ради та Харківської обласної державної адміністрації. Форум проходив на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Протягом 3 днів роботи форуму були розглянуті питання по захисту прав студентів, діяльності студентських гуртожитків та антикорупційна діяльність. Проводились лекції, тренінги, робота в секціях.
Наприкінці форуму учасники отримали сертифіката.