Людину завжди з-поміж інших істот вирізняло глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, адже не лише турботами про хліб насущий живе людина. Її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди. Задовольнити ці потреби покликаний театр.

28 березня 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня театру студенти, викладачі, працівники технікуму отримали чудову нагоду поринути в прекрасний світ сценічного мистецтва та переглянути виставу «Мина Мазайло» М. Куліша у виконанні акторів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Всі глядачі із задоволенням поринули в атмосферу 20-30 років ХХ століття Харкова, спільно хвилювались за вирішення проблеми збереження національного прізвища родини службовця Мазайла, милувались зародженням взаємного почуття між Улею та Мокієм, засуджували міщанську обмеженість і великоросійський шовінізм колоритної тьоті Моті з Курська, недалекого Мини Мазайла, хитрої Рини.

Майстерна гра акторів, динамічний розвиток подій, яскраві символізовані декорації справили на глядачів незабутні враження.

«Мина Мазайло» змусила всіх задуматись над актуальними питаннями стану української мови сьогодні, ставленням кожного до рідного слова, багатством та милозвучністю нашої мови.

Насамкінець перегляду вистави вдячні глядачі виразили шану акторам і працівникам театру довготривалими аплодисментами, квітами.