18 березня 2017 року Черкаський комерційний технікум приймав гостей на Дні відкритих дверей. Зустрічали абітурієнтів та їх батьків студенти, випускники, викладачі та адміністрація технікуму.

Сценарій заходу був насиченим, пізнавальним і цікавим. У фойє навчального корпусу усі присутні мали змогу переглянути інформаційні тематичні стенди, виставки творчих здобутків викладачів та студентів, отримати рекламні матеріали профорієнтаційного характеру та посмакувати випічку, яку представили студенти спеціальності «Харчові технології».

В актовій залі із вітальним словом до присутніх звернувся директор технікуму Володимир В’язовік, який розповів про технікум, унікальність спеціальностей за якими здійснюють підготовку молодших спеціалістів – фахівців середньої ланки управлінського рівня, можливості випускників технікуму продовжувати навчання в інститутах та університетах починаючи з третього курсу. Абітурієнтів та їх батьків ознайомили з правилами прийому та особливостями цьогорічної вступної кампанії, гостям розповіли про умови навчання, проживання та дозвілля студентів

Студенти технікуму презентували спеціальності, за якими вони навчаються, розповіли про їх особливості, перспективи ступеневої освіти та працевлаштування.

Провідні викладачі та завідувачі відділень провели ознайомчі екскурсії аудиторіями, лабораторіями навчального закладу, продемонстрували матеріально-технічну базу технікуму та провели разом зі студентами майстер-класи, фахові бесіди та консультації.

Працівники приймальної комісії детально розповіли майбутнім вступникам про особливості вступної кампанії 2017 року, надали індивідуальні профорієнтаційні консультації. Як зазначив директор В’язовік В. В.: «…технікум чекає на кожного студента. Тут створено умови для отримання якісної освіти, достатньо перспектив для подальшого розвитку та побудови успішної кар’єри».

Тож дружна студентсько-викладацька родина чекає в стінах свого технікуму тих, хто прагне знань, розвитку, успіху.