19 лютого 2016 року Черкаський комерційний технікум гостинно зустрічав учнів випускних класів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів міста та області. До організації і проведення Дня відкритих дверей долучилися студенти, випускники, викладачі та адміністрація технікуму.

Сценарій заходу був насиченим, пізнавальним і цікавим. У фойє навчального корпусу усі присутні мали змогу переглянути інформаційні тематичні стенди, виставки творчих здобутків викладачів та студентів, отримати друковані матеріали профорієнтаційного характеру та посмакувати випічку, яку виготовили студенти спеціальності «Харчові технології».

В актовій залі із вітальним словом до присутніх звернувся директор технікуму Володимир В’язовік, який розповів про технікум, унікальність спеціальностей за якими здійснюють підготовку молодших спеціалістів – фахівців середньої ланки управлінського рівня, можливості випускників технікуму продовжувати навчання в інститутах, університетах і  академіях починаючи з третього курсу.

Студенти технікуму презентували спеціальності, за якими вони навчаються, розповіли про їх особливості, перспективи та працевлаштування, про умови навчання, проживання та дозвілля студентів.

Провідні викладачі та завідувачі відділень провели ознайомлювальні екскурсії в аудиторіях, лабораторіях, музеї, продемонстрували матеріально-технічну базу технікуму, провели разом із студентами майстер-класи та фахові бесіди.

Працівники приймальної комісії ознайомили абітурієнтів і їх батьків із правилами прийому, особливостями цьогорічної вступної кампанії та реєстрації для участі в ЗНО, надали індивідуальні профорієнтаційні консультації.

Проте робота в технікумі щодо вступної кампанії 2016 року продовжується. Двері приймальної комісії гостинно відчинені для відвідувачів у робочі дні з 8.00 до 17.00 години.

Тож дружна студентсько-викладацька родина Черкаського комерційного технікуму чекає тих, хто прагне отримати якісну освіту, подальший розвиток та побудувати успішну кар’єру.