З 8 по 12 квітня в технікумі проходив тижневик циклової комісії обліково-економічних дисциплін інформатики, математики та фізики.

Цікавим  та пізнавальним для майбутніх спеціалістів став вернісаж «Фінансово- математичних родзинок» .

Під час тижневика викладачами циклової комісії були проведені відео перерви: «Останні відкриття  у фізиці», «Геометрія у природі», «Штучний інтелект». Прозвучали  радіогазети на  теми «Найбільші відкриття в астрономії 2018 року», «Стежинками математики», «Особливості організації самостійної роботи  студентів при вивченні  економічних дисциплін».

Для виявлення та розвитку творчої активності  й зацікавленості студентів, сприяння  формування наукового  світогляду  була проведена «Весела фінансова  вікторина»,  у якій найкращих результатів досяг Москаленко Роман студент гр.Ф-3.

З метою  підвищення  рівня фінансової освідченості студентів для студентів груп Ф-3, Ф-5, Т3 пройшов «Тренінг з фінансової грамотності»,   шляхом формування навиків раціональної споживчої поведінки і розвитку економічного мислення. Під  час заходу  учасники  набули  практичних  уміння  і навички щодо правильного розпорядження власними фінансами, планування  особистого бюджету, прийняття зважених та вірних фінансових рішень.

Студенти груп ПТ-1 та ПТ-4 під час тижневика відвідали  Головне управління  Державної фіскальної служби у Черкаській області, де майбутні фахівці дізналися багато нового щодо функцій  податкових  органів, їх повноважень та відповідальність платників за недотримання податкового законодавства. Також студенти мали  нагоду відвідати Музей податкової служби, а також Центр обслуговування платників.

Для студентів  груп Ф-1, Ф-4 була проведена екскурсія у центральний офіс ПриватБанку. Вони ознайомилися з структурою банків, операціями, які банк здійснює та послугами, що надаються клієнтам.

Пізнавально,  емоційно та  весело  пройшла інтелектуальна гра «Найрозумніший», в  якій здобув перемогу Мельниченко Максим  ( гр. ПТ-1). Усі учасники  гри отримали солодкі подарунки. Під час гри глядачі також мали змогу взяти  активну участь, відповідаючи на запитання, на які не могли дати відповіді  учасники та заробити додаткові бали для  учасника. Важливо і те, що й організатори, й гравці отримали масу позитивних емоцій не тільки від проведення, але й від теплої, дружньої атмосфери, що панувала під час заходу.

Під час тижневика були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, у яких взяли участь студенти різних груп.

Вітаємо  найкращих знавців точних загальноосвітніх дисциплін та економічних дтсциплін:

«Математика» :  І курс  1 місце – Чавгун  Іван (гр-ХТ-8), 2 місце – Пристайло Наталія (гр.ХТ-8), 3 місце- Кулик Ірина (гр.СП-10);

ІІ курс  1 місце – Ірванець Даріна (гр.ПТ- 3), 2 місце – Кузьменко Олександр  (гр.ХТ-4), 3 місце- Шевченко Альона  (гр.ПТ-3) ;

«Фізика»:  1 місце – Кріль Андрій (гр-ПТ-5), 2 місце-  Кулик Ірина (гр.СП-10), 3 місце- Антарук Марта (гр. ПТ-5);

«Фінанси підприємств»: 1 місце – Сорочан Анна  (гр.Ф- 3), 2 місце – Хижняк Каріна  (гр.Ф-3), 3 місце- Швидка Аліна  (гр.Ф-3).

«Інформатика та комп’ютерна техніка»:1 місце – Полівко  Анастасія  (гр.ПТ- 3), 2 місце – Матвєєв Андрій   (гр.ПТ-3), 3 місце- Дрига Марія (гр.ПТ-6)

«Економіка підприємств різних типів»: 1 місце – Кравченко Каріна  (гр.ХТ-1), 2 місце –Калечан Марія (гр.ХТ-6), 3 місце- Дяченко Юлія (гр.ХТ-1).

Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі  тижневика і зичить усім успіхів у навчанні та перемог у професійній діяльності.