З 11.03.2019 р. по 15.03.2019 р. у ЧКТ відбувся тижневик циклової комісії дисциплін комерційного спрямування та торговельного підприємництва.

Джерелом мудрості став для майбутніх комерсантів та підприємців вернісаж «Цитатник підприємця» та виставка-конкурс рекламних засобів «Ляп в рекламі». Студенти мали змогу читати, сприймати та використовувати як керівництво до дії цитати відомих людей з колосальним життєвим досвідом, а також робити висновки при створенні рекламних засобів в майбутньому.

Майбутні комерсанти демонстрували свої знання з фахових дисциплін, беручи участь у предметних олімпіадах, де здобули перемогу студенти наступних груп:

1. «Товарознавство продовольчих товарів» — Гончаренко Аміна, ПТ-1.
  2. «Логістика» — Вакула Тетяна, ПТ-4.
  3. «Товарознавство непродовольчих товарів» — Полівко Анастасія, ПТ-3.

Під час тижневика студенти нашого відділення з метою збагачення багажу знань та поєднання теорії з практикою, відвідали:

• 03.2019 р. —  Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, де отримали кваліфіковану консультацію головного спеціаліста відділу контролю у сфері захисту споживачів, реклами та антитютюнового законодавства Ткаченко Вікторії Миколаївни, яка дала багато відповідей на запитання студентів;
  • 03.2019 р. – екскурсія до ДУ Черкаського обласного лабораторного центру МЗО України, де студенти прослухали лекцію на тему: «Гельмінти та їх вплив на продукти харчування»;
  • 03.2019 р. — Екскурсія до Черкаської торгово-промислової палати;
  • 03.2019 р. — Екскурсія до ДП «Черкасистандартметрологія».

Під час тижневика були продемонстровані відеоперерви викладачами нашої циклової комісії: «Охорона праці на торговельному підприємстві», «Підтримуймо виробників Черкащини», «Територія обману», «Цікаві факти про взуття» та продекламовані радіогазети на різні теми.

Студентка групи ПТ-1 Полтавець Альбіна підготували цікаву вікторину  «Екзотичні фрукти».

Членами циклової комісії була  проведена відкрита інформаційна година на тему: «Умій обрати якісний продукт» для студентів другого та третього курсів.

Під час проведення підсумків тижневика були визначені та нагороджені більш активні студенти.

Бажаємо всім нашим студентам подальших перемог і постійного самовдосконалення!