З 19.03.2018 р. по 23.03.2018 р. у ЧКТ відбувся тижневик циклової комісії дисциплін комерційного спрямування та торговельного підприємництва.

Джерелом мудрості став для майбутніх комерсантів та підприємців вернісаж «Цитатник підприємця» та виставка-конкурс рекламних засобів «Кляп в рекламі». Студенти мали змогу ознайомитися та використовувати як керівництво до дії цитати відомих ділових людей, а також робити висновки при створенні рекламних засобів в майбутньому.

Своєрідною родзинкою тижневика стала виставка-конкурс плакатів «Живи у безпеці», які протягом тижня нагадували студентам і працівникам технікуму про те, що найбільшою цінністю в будь-яких ситуаціях, в тому числі і в умовах виробництва, є людське життя. Найкращий плакат був оформлений студенткою Зінченко Аллою, група Б-7.

Майбутні комерсанти демонстрували свої знання з фахових дисциплін, беручи участь у предметних олімпіадах. Переможцями стали:

1. «Охорона праці» — Сидоренко Юлія, Б-7.
  2. «Логістика» — Дмитренко Едуард, ПТ-2.
  3. «Основи менеджменту» — Гончаренко Світлана, ПТ-2.

Під час тижневика студенти відділення, з метою збагачення знань та поєднання теорії з практикою, відвідали Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, де отримали кваліфіковану консультацію головного спеціаліста відділу контролю у сфері захисту споживачів, реклами та антитютюнового законодавства Ткаченко Вікторії Миколаївни, яка дала багато відповідей на запитання студентів.

Також для студентів-товарознавців була проведена екскурсія до ДУ Черкаського обласного лабораторного центру МЗО України, де студенти прослухали лекцію на тему: «Гельмінти та їх вплив на продукти харчування».

Під час тижневика викладачами циклової комісії були продемонстровані відеоперерви: «Підтримуймо виробників Черкащини», «Територія обману», «Цікаві факти про косметику», «Екзотичні плоди» та підготовлені радіогазети на різні теми комерційного спрямування.

Студентки групи ТКД-9 Пантьо Віта та Пантьо Вікторія підготували цікаву консультацію-презентацію «100 цікавих фактів про каву», під час якої всі ознайомилися з фактами про історію виникнення та використання кави, а також її переваги та недоліки при споживанні.

Головою циклової комісії Ананьєвою І.А. у групі ПТ-1 був проведений конкурс-вікторина «Овочевий бал»  під час якого студенти удосконалили свої знання з дисципліни «Товарознавство продовольчих товарів».

Завідуючою навчально-виробничою практикою Крикуненко Л.О. був проведений професійний конкурс «Наше кредо – професіоналізм»  серед студентів випускних груп ТКД-9 та ПТ-2, які показали свої знання та вміння як майбутні кваліфіковані спеціалісти.

Під час проведення підсумків тижневика були визначені та нагороджені найбільш активні студенти.

Бажаємо всім нашим студентам подальших перемог і постійного самовдосконалення!