З 13 до 17 березня 2017 року проходив тижневик циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін. Тижневик розпочався із флеш-мобу «Розмовляй українською правильно» та книжкової виставки «Подорож у світ сучасної української літератури». Студенти ознайомилися із творами сучасної української літератури: Л.Костенко, О.Забужко, І.Роздобудько, В.Шкляра, М.Матіос, С.Стеценко, Ю.Андруховича, Л.Датвар, В.Шевчука.

Під час великих перерв демонструвалися відеофільми: «Невідома Україна» (до 100-річчя Української революції), «В музеї мадам Тюссо», «Цікаві факти про мову», «Пісня миру та єдності».

Емоційно-насичено пройшло засідання розмовного клубу з англійської мови на тему: «Відомі люди Великобританії та США». Студенти показали вміння спілкуватися англійською мовою та розповідати про відомих людей Великобританії та США. Виступи студентів супроводжувалися мультимедійними презентаціями та відеофільмами. Всі учасники клубу проявили творчий підхід до справи і показали, що вони володіють англійською розмовною мовою. Цікаво пройшла і пізнавальна програма, присвячена групі «Beatles», яка є класиком сучасного музичного жанру.

Студенти груп ПТ-2, Ф-1, СП-6, Б-7 відвідали в обласному краєзнавчому музеї виставку «Війна триває», де ознайомились із героїчними подвигами учасників АТО.

Під час тижневика проведені олімпіади з навчальних дисциплін, переможцями яких стали: «Основи філософських знань» – студент групи ТО-7 Остапцев Євгеній; «Українська мова» – студентка групи Б-7 Сидоренко Юлія; «Українська мова (за професійним спрямуванням)» – студентка групи ТКД-8 Присяжненко Олена; «Зарубіжна література» – студентка групи ХТ-2 Бобух Катерина; «Історія України» – студентка групи ХТ-1 Горбівненко Олександра; «Друга іноземна мова (за професійним спрямуванням)» – студентка групи Т-2 Приймак Яна; «Іноземна мова»  –  студентка групи СП-6 Дем’яненко Інна та студентка групи ХТ-1 Кравченко Каріна; «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» – студентка групи СП-7 Чорногор Анна. Всі учасники заходів і переможці олімпіад отримали подяки та солодощі.

Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі тижневика і зичить їм успіхів у навчанні.