З 20 по 24лютого 2017 року у технікумі проходив тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін комерційного спрямування та торговельного підприємництва. Джерелом мудрості став для майбутніх комерсантів та підприємців вернісаж «Цитатник підприємця». Студенти мали змогу читати, сприймати та використовувати цитати відомих людей з колосальним життєвим досвідом, які були розміщені по усьому навчальному корпусу технікуму.

Своєрідною родзинкою тижневика стала виставка-конкурс рекламної продукції «Імпульс». Усі бажаючі студенти мали змогу створити та продемонструвати рекламу обраного товару,  використовуючи влучні слогани та наочні зображувальні елементи, що викликають потрібні асоціації. Шляхом закритого голосування було визначено переможців – Кравченко Людмилу та Леонську Аліну, студенток групи ТКД-8, які представили на виставку сумісну роботу – рекламу  взуття.

Майбутні комерсанти демонстрували свої знання з фахових дисциплін, беручи участь у предметних олімпіадах. Стали переможцями та отримали грамоти і солодкі призи такі студенти: Присяжненко Олена (група ТКД-8), Дороніна Марина (група  ТКД-8), Дарій Олександра (група ТКД-9), Семілєтов Андрій (група ТКД-45), Краснокутська Ангеліна, (група Б-6). Плакати «Живи у безпеці» протягом тижня нагадували студентам і працівникам технікуму про те, що найбільшою цінністю в будь-яких ситуаціях, в тому числі і в умовах виробництва, є людське життя.

Студенти-першокурсники навіть побували на балу…овочевому. Так називався конкурс-вікторина, на якому учасники демонстрували свої знання про овочі та фрукти, навіть екзотичні.

Студенти спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» протягом тижня знайомилися з цікавою професійною інформацією за допомогою радіогазет та відеоперев. Особливу увагу привернула відеоперерва «Наші у Луцьку». Усі бажаючі могли переглянути відео та фотоматеріали про участь команди «Матриця» у всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «КомерцФест 2016». Також викликали зацікавленість відзняті студентами відеоролики на тему «Престиж моєї професії».

Неординарні завдання чекали учасників конкурсу«Професійна мозаїка» між командами «Ботани» (група ТКД-45) та «Комерсантки» (група ТКД-8). Студенти змагалися у своїй професійній компетентності, кмітливості та дотепності, умінні переконувати. В процесі одного з конкурсних завдань представники команд укладали договір постачання, шукаючи компромісні рішення для досягнення взаємовигідної домовленості. Обидві команди показали себе гідними суперниками. Неабияка творчість, кмітливість та артистизм знадобилися майбутнім товарознавцям-комерсантам для виконання домашнього завдання – створення рекламних відеороликів. Особливою креативністю відзначилося відео команди «Ботани» групи ТКД 45. Загальну ж перемогу у конкурсі з перевагою в 1 бал  виборола  жіноча команда «Комерсантки» групи ТКД-8. Нагородою став великий смачний торт Вітаємо! Так тримати! Солодкий сюрприз також зменшив розчарування від поразки команди «Ботани».

Усі переможці заходів тижневика були нагороджені призами. Бажаємо подальших перемог і постійного самовдосконалення!