З 18 до 21 квітня проходив тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування та фізичного виховання.

В рамках тижневика студенти, викладачі та працівники технікуму мали змогу ознайомитись зі специфікою роботи працівників туристичної сфери, дізнатись про сучасні види відпочинку та спорту, сформувати позитивне ставлення до здорового способу життя.

Щодня звучали пізнавальні радіогазети туристичної тематики та на великій перерві у вестибюлі технікуму можна було здійснити віртуальні мандрівки найцікавішими місцями нашої планети, обрати наймальовничіші маршрути для відпочинку в Україні.

Під час тижневика були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, переможцями яких стали:

• «Організація готельного обслуговування» – студентка групи Т-2 Приймак Яна.
  • «Технологія і організація туристичного обслуговування» – студентка групи ТО-6 Криворіг Валентина.

Протягом тижневика у вестибюлі технікуму милувала око виставка  туристичних сувенірів «З усього світу», де були представлені пам’ятні сувеніри, привезені з різних куточків світу.

Також був проведений конкурс плакатів на тему «Мальовнича Україна – туристичний край». Кожна робота показала внутрішній світ автора, його любов до Батьківщини, її краси та природних багатств. Перемогла робота студентки групи ТКД-9 Землянської Валерії.

Сьогодні надзвичайно актуальним стало поглиблення знань студентської молоді про Європейський Союз, історію, культуру, традиції та сьогодення європейських країн, саме тому у середу було проведено вікторину «Чи знаєш ти Європу?», переможниця —  студентка групи ТО-6 Криворіг Валентина.

Для підтримки здорового способу життя студентів технікуму, профілактики асоціальних явищ, зміцнення здоров’я, нервово-психічного розвантаження 19 і 20 квітня відбулися змагання з настільного тенісу та шашок, товариська зустріч з волейболу між студентками та викладачами технікуму. Студентська команда дівчат з волейболу здобула перемогу над викладачами.

Емоційно насичено пройшов конкурс професійної майстерності «Мандруй з нами»  між командами «Туристи» група ТО-7, «Смайл» Т-2 і «Шукачі скарбів» група ТО-6. Всі учасники конкурсу проявили творчий підхід до справи і показали, що вони справді люблять свою професію та у майбутньому будуть допомагати всім охочим у організації подорожей та відпочинку. Найкреативнішою виявилася команда групи ТО-6 «Шукачі скарбів», яка і виборола перемогу.

Усі учасники заходів, переможці олімпіад та конкурсів отримали подяки та солодощі.

Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі тижневика і зичить їм успіхів у навчанні та перемог у професійній діяльності.