З 16 до 20 квітня у Черкаському комерційному технікумі проходив тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування. Під час тижневика студенти, викладачі та працівники технікуму ознайомились зі специфікою роботи працівників туристичної сфери, дізнались про сучасні види відпочинку та спорту, тощо. У вестибюлі технікуму можна було здійснити віртуальні мандрівки найцікавішими місцями нашої планети та обрати наймальовничіші маршрути для відпочинку в Україні. Протягом тижневика діяла виставка туристичних сувенірів «З усього світу», де були представлені найрізноманітніші вироби, привезені з різних куточків світу. 18 квітня проведено вікторину «Люби і знай свій рідний край і всесвіт також пізнавай», в якій здобула перемогу студентка групи Т-1 Таран Анастасія.

Під час тижневика були проведені олімпіади з спеціальних дисциплін. Переможцями стали: «Організація готельного обслуговування» – студентка групи Т-1 Таран Анастасія. «Технологія і організація туристичного обслуговування» – студентка групи Т-2 Крупська Яна. «Друга іноземна мова професійного спрямування» – студент групи ТО-7 Коломієць Руслан. «Іноземна мова за професійним спрямуванням» – студентка групи Т-1 Таран Анастасія.

Для підтримки здорового способу життя студентів, профілактики асоціальних явищ, зміцнення здоров’я, нервово-психічного розвантаження, відбулися змагання за першість технікуму з баскетболу: І місце – група ХТ-4, ІІ місце – група ХТ-5, ІІІ місце – ХТ-1, а 18-19 квітня відбулися товариські зустрічі з волейболу та баскетболу між студентами  технікуму та учнями шкіл № 8 та № 19.

Емоційно насиченим було заняття розмовного клубу на тему: «Іноземна мова у професійній діяльності», в якому взяли участь студенти всіх спеціальностей.  19 квітня для студентів спеціальності «Туризм» менеджер туристичної агенції «Крістіна тур» Тетяна Медведєва провела мітап на тему «Секрети професійного успіху», яка ознайомила студентів із практичною стороною майбутньої професії, складовими професійного успіху, психологічними аспектами у роботі з різними категоріями клієнтів.

Усі учасники заходів, переможці олімпіад та конкурсів отримали подяки та грамоти. Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі тижневика і зичить їм успіхів у навчанні та перемог у професійній діяльності.