З  12 по 16 березня 2018 року у технікумі проходив тижневик циклової комісії спеціальних обліково-економічних дисциплін, інформатики, математики та фізики. Протягом тижня через внутрішню радіомережу студенти і викладачі технікуму отримували нову, цікаву і корисну інформацію із радіогазет: «Практика – це джерело пізнання теорії», «Розвиток творчого потенціалу майбутнього фахівця як фактор його професійної самореалізації», «Математика у нашому житті», «З життя відомих інформатиків» тощо.

Для виявлення та розвитку творчої активності й зацікавленості студентів, сприяння формуванню наукового світогляду, поглиблення знань з профільних навчальних дисциплін та підвищення інтересу до інших дисциплін були проведені вікторини з облікових дисциплін, вищої математики, інформатики та економіки торгівлі, а також конкурс з інформатики «Найшвидший студент». Найкращих результатів у вікторинах досягли такі студенти:  Гаєвик Діана, Задорожня  Каріна, Сидоренко Юлія (гр.  Б-7), Вольний Андрій (гр. ХТ-6). У проведеному конкурсі з інформатики переможцем стала студентка Волошина Ольга (гр. ХТ-4).

14 березня для учнів 9-х — 11-х класів Черкаської ЗОШ №8 та Черкаського колегіуму «Берегиня» і студентів технікуму пройшов тренінг з фінансової грамотності (тренерка-викладач Мойсеєва Л.Й.), під час якого учасники тренінгу набули практичні уміння і навички щодо правильного розпорядження власними фінансами, планування особистого бюджету і захисту від ризиків, прийняття зважених та вірних фінансових рішень. Учасникам тренінгу були вручені сертифікати.

У холі технікуму 15 березня студенти Матвєєв Андрій (гр. ПТ-3), Буряк Олег, Максименко Тимофій (гр. ХТ-4), Дудка Владислав (гр. Т-1), Черненко Максим (гр. ХТ-5), Галущенко Олександр (гр. Т-3) продемонстрували цікаві  та корисні досліди з фізики.

У рамках тижневика викладачами циклової комісії були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, у яких взяли участь студенти різних груп.

Вітаємо студентів-переможців:

• Мороз Тетяну (гр. Б-7), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фінансовий облік»;
  • Шутько Анастасію (гр. ВХП-16), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Економіка підприємств різних типів»;
  • Рябенко Валентину (гр. Ф-1), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фінанси підприємств»;
  • Мірошніченко Марію (гр. Т-3), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Інформатика»;
  • Кузьменка Олександра (гр. ХТ-4), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Математика»;
  • Манзюк Олену (гр. ХТ-2), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Математика»;
  • Рибальченко Марію (гр. Ф-1), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фізика»;
  • Ткаченко Надію (гр. ХТ-6), переможця в олімпіаді з навчальної дисципліни «Вища математика».