З  6 по 10 лютого 2017 року у технікумі проходив тижневик циклової комісії спеціальних обліково-економічних дисциплін, інформатики, математики та фізики. Завданнями проведення тижневика були: забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності й зацікавленості студентів, сприяти формуванню їх наукового світогляду; поглибити знання з профільних навчальних дисциплін та підвищити інтерес до інших дисциплін, передбачених навчальним планом вищого навчального закладу; вдосконалювати науково-методичний рівень та рівень педагогічної майстерності викладачів.

Щоденно через внутрішню радіомережу студенти і викладачі технікуму отримували нову, цікаву і корисну інформацію із радіогазет: «Економіка: реалії часу», «Математика у нашому житті», «Про бій під Крутами». Під час великих перерв у холі технікуму мали змогу переглянути цікаві та змістовні відеоролики «10 роботів та андроїдів», «Технології через 100 років» та інше.

Протягом тижня проводився конкурс плакатів «У світі сузір’я», в якому викладачами циклової комісії визнана кращою робота Дем’яненко Інни, студентки групи СП-6, що продемонструвала  на плакаті сузір’я «Оріон».

Сьомого та восьмого лютого студенти технікуму взяли участь у вікторинах з облікових дисциплін, вищої математики, інформатики та економіці торгівлі. Найкращих результатів досягли студенти Задорожня Каріна, Сидоренко Юлія (група Б-7), Захарченко Ірина, Крижанівська Інна (група Б-6).

З метою вдосконалення науково-методичного рівня, педагогічної майстерності та обміну досвідом викладач циклової комісії Титаренко А.В. сьомого лютого провела відкрите показове заняття з математики.

Корисно для студентів груп Б-6 та Б-7 дев’ятого  лютого пройшла зустріч у технікумі з фахівцем Державної податкової інспекції м. Черкаси Смірновою Оленою Іванівною, яка розповіла про зміни в оподаткуванні підприємств у 2017 році. У доступній формі та на конкретних прикладах Олена Іванівна розповіла про зміни у 2017 році, які очікують підприємців та підприємства щодо податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, акцизного податку, податку на нерухомість, спрощеної системи оподаткування, транспортного податку та інших.

На протязі тижня для студентів були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, що викладають члени циклової комісії. Переможцями стали: «Економіка торгівлі» – Присяжненко Олена (група ТКД-8); «Економіка підприємств різних типів»  –  Карпук  Сергій» (група ВХП-13); «Інформатика»  –  Ковалик Лоліта (група ТО-7);  «Математика» – Задорожня Каріна (група Б-7); «Фізика» – Прошина Лілія (група ХТ-1); «Вища математика» – Федьорченко Наталія (група ВХП-13).

Усі переможці заходів тижневика були нагороджені призами.