З 13 по 18 листопада в Черкаському комерційному технікумі проходив тижневик циклової комісії спеціальних технологічних дисциплін та хімії. Студенти технологічного відділення організували та провели тематичну виставку-ярмарку «Пан бутерброд», на якій запропонували колективу студентів та викладачів, співробітників до 30 видів різноманітних бутербродів: гарячих та холодних, сандвічів, канапе, сніданкових бутербродних тортів, бургерів, іспанських тапас, німецьких фішбургерів та десертних бутербродів із вітчизняних і тропічних  фруктів. У цей день всі з задоволенням смакували оригінально виготовленими бутербродами із різними начинками. А  наступного дня на великій перерві у вестибюлі навчального корпусу студенти випускної групи ВХП-13 провели майстер-клас для бажаючих краще ознайомитися з способами приготування та оформлення бутербродів.

У рамках тижневика для студентів технологічного відділення, відбувся круглий стіл «Ресторанна галузь-сфера перспектив і можливостей» на якому студенти ІІ-ІІІ курсів обговорювали такі професійні питання як кулінарні інновації, чи існують тренди на їжу, про інноваційне обладнання кухні, зокрема в черкаських закладах ресторанного господарства.  А студенти випускних груп дискутували про ключові моменти в кар’єрі шеф-кухаря («Успішний шеф-кухар — хто він?», «Шеф-кухар жінка: за і проти»)  та зацікавлено слухали випускницю технікуму 2005 року Мигаленко Наталю Володимирівну, яка за десять років пройшла шлях від офіціанта, кухаря до су-шефа сучасного ресторану «Колбасофф», а сьогодні працює викладачем технікуму.

Як завжди протягом тижневика пройшли олімпіади та вікторини із спеціальних дисциплін. Особливу зацікавленість серед студентства викликали вікторини «Останній герой» з дисципліни «Хімія», кулінарний батл з дисципліни «Технологія виробництва борошняних кондитерських виробів» та відео вікторина з дисципліни «Основи барної справи».

Викладачі спеціальних технологічних дисциплін, які організували заходи тижневика, докладають зусиль, щоб майбутні спеціалісти ресторанної галузі були творчими фахівцями своєї справи та соціально адаптувалися на робочих місцях.

Заходи, проведені під час тижневика спеціальних технологічних дисциплін та хімії, були цікавими і корисними для всіх: хтось вдосконалював свої знання і міг презентувати навички у фаховій справі, а хтось ознайомився із особливостями приготування страв у повсякденні та посмакувати стравами, які приготували вмілі руки майбутніх технологів під керівництвом талановитих педагогів.