Вже за традицією студенти ЧКТ беруть участь у різноманітних заходах, де отримують знання, які необхідні в повсякденному житті сучасного студента.

10 травня активні студенти технікуму взяли участь у   тренінгу з медіаосвіти та медіа грамотності,  який провели спеціально для студентів нашого навчального закладу партнери по волонтерській роботі — Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

Медіаосвіта та медіаграмотність покликана виконувати унікальну функцію підготовки студентської молоді для життя в інформаційному просторі.

Аби протидіяти негативній пропаганді, відрізняти новини від фейків та не піддатися маніпуляції, представники ЧОМРЦ проводили зі студентами різноманітні вправи, які допоможуть розвинути критичне мислення, ретельніше перевіряти інформацію та її джерела, а також розбиратися у сучасному медіапросторі.

Медіаграмотність – це набуті під час навчання навички аналізу та оцінки медіа. Вона допоможе студентам спілкуватися з медіа під критичним кутом зору, з розумінням значущості медіа в суспільному та особистому житті.

Медіаграмотний студент має бути здатний критично та усвідомлено оцінювати медіатексти, підтримувати критичну дистанцію відносно популярної культури та чинити супротив маніпуляціям. А це дуже важливо в сучасному суспільстві, де панує велика кількість різноманітної інформації.