6-7 лютого 2016 року представники студентського Парламенту Черкаського комерційного технікуму Шевченко Поліна, Путіліна Олена і координатор – Глиняна Марія Дмитрівна прийняли участь у серії тренінгів «Stud Active» для представників органів студентського самоврядування та активних студентів на базі Кіровоградського національного технічного університету. Співорганізаторами заходу є Міністерство освіти і науки України спільно з провідними молодіжними студентськими організаціями. В роботі тренінгу взяли участь студенти 15-ти навчальних закладів Кіровоградщини і Черкащини. Черкаська   обласна організація Профспілки працівників освіти і науки забезпечили студентів автобусом для супроводження на участь у заході.

Тренінги відвідало близько 50 представників студентства з різних вищих навчальних закладів двох областей. Метою тренінгів було створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.

Досвідчені та обізнані тренери спілкувались з представниками студентського самоврядування не лише на теми, що представлені в плані заходу, але й надавали допомогу у вирішенні питань, які стосуються безпосередньо проблем на місцях. Отримана інформація є надзвичайно цікавою і цінною. Поради тренерів наштовхнули на створення нових шляхів розвитку студентського самоврядування у технікумі.

Не залишилося поза увагою і дозвілля. Учасники тренінгів у вільний час відвідали площу Героїв Майдану, площу Богдана Хмельницького, міську раду, набережну річки Інгул та Кафедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці.