25 вересня студенти спеціальності «Туризм» відвідали Черкаську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Т.Шевченка та долучилися до заходу «Туризм: від середньовіччя до сьогодення».

Також присутні мали можливість ознайомитися з новими виданнями, що надійшли у фонд бібліотеки. Зокрема, увагу студентів привернули  книги «Замковий туризм України» Рутинського М.І. та «Міста України».

Так як 2019 рік проголошений роком Китаю в Україні, бібліотекарі запропонували відвідувачам ближче познайомитися із цією загадковою країною. Китай — дивовижна країна, найбільша за чисельністю населення у світі, друга — за економічною потужністю, третя — за площею.

Тибетські гори, рівнини, пустелі Гобі, квітучі долини, чудові пляжі, знамениті буддійські монастирі — про все це і не тільки дізналися відвідувачі, переглядаючи фільм «Китай: у пошуках вражень».