Туризм2018

У сучасному світі туризм – це багатогранне явище, тісно пов’язане з економікою, історією, географією, архітектурою, медициною, культурою, спортом та іншими науками. Внаслідок плідних старань викладачів технікуму студенти, окрім отриманих знань, набувають вмінь забезпечувати обслуговування в туристичних комплексах за встановленими міжнародними стандартами, раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці. 
Здобуті знання і вміння відкриють перед нашими випускниками двері туристичних агентств, комплексів, бюро подорожей та екскурсій.

Термін навчання: на основі 11 класів — 2.5 роки; на основі 9 класів — 3.5 роки.

Умови вступу:  

на основі 9 класів — українська мова (диктант), історія України (тестування);

на основі 11 класів — ЗНО (2016, 2017 чи 2018 років) українська мова та література, історія України або географія або англійська мова.

Наш технікум уже багато років співпрацює з туристичними підприємствами міста Черкас, які надають можливість студентам проходити практику, здобувати досвід і оволодівати своєю професією. Студентам, які себе добре зарекомендували на базах практики, після закінчення технікуму роботодавці надають місце роботи!

Туризм і подорожі – єдине мистецтво, в якому останні творіння завжди найкращі!

Спеціальність «Туризм» дає поштовх до творчості, море задоволення від роботи та можливість реалізації всіх своїх прагнень.

Ви зможете працювати:

— організатором туристичної і готельної діяльності; 
— фахівцем з туристичного обслуговування; 
— організатором подорожей (екскурсій); 
— агентом з організації туризму; 
— завідувачем агентства з іноземного туризму.

Тільки в нашій спеціальності не соромно пливти за течією!