Конкурс відбудеться  22 травня 2019 року на базі Золотоніського коледжу ветеринарної медицини БНАУ, за адресою м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 1.

Програма на 22 травня 2019 року:

Реєстрація учасників з 09:30 до 10:00.

10:00 — 11:00 – засідання регіональної студентської ради та засідання заступників директорів з виховної роботи. Для учасників конкурсу – репетиції.

12:00 — 14:00 – проведення конкурсу.

14:00 – 14:30 – нагородження учасників конкурсу та фотографування.

14:35 — фотографування.

15:00 -15:30 – обід.

16:00 – від`їзд учасників конкурсу.

Для участі необхідно:

• Подати інформацію про члена регіональної студентської ради від навчального закладу, де вказати прізвище, ім’я, по-батькові студента, факультет, курс, групу, контактний телефон та підготувати пропозиції щодо роботи ради на 2018/2019 н.р.
  • Подати заявку для підтвердження участі у конкурсі «Кращий студент року» за електронною адресою: vsh1106@ukr.net до 3 травня 2019 року. В заявці вказати прізвище, ім’я, по-батькові учасника, навчальний заклад,  відділення, спеціальність, курс, групу, поштову адресу, e-mail, контактний телефон. Разом із заявкою, просимо надіслати електронний варіант фотокартки учасника.

Конкурс передбачає наступні етапи:

1. Візитка (5 хв)
  2. Захист творчого проекту
  3. Імпровізаційний конкурс «Якби я був…» (3 хв)
  4. Світ моїх захоплень (7 хв)
  • Сплатити організаційний внесок за участь у конкурсі у розмірі 100 грн. за учасника. Оплата харчування здійснюється окремо з розрахунку 70 грн. з людини.
  • Просимо відповідальним за участь у конкурсі призначити заступника директора з виховної роботи.

Координатор конкурсу – заступник директора з виховної робота – Щепетна Віта Дмитрівна (0974705145).

Проект має бути побудований за певною структурою. Основними складовими структури є:

1.Титульний аркуш.

2.Тема проекту.

3.Девіз.

4.Мета проекту.

5.Цілі та завдання проекту.

6.Місія проекту.

7.Зміст проекту.

8.Учасники проекту.

9.Термін реалізації проекту.

10.Заходи, які будуть діяти,або проведені під час реалізації проекту.

11.Методи реалізації проекту.

12.Мотивація.

13.Очікувані результати.

14.Висновок.

Результати виконаних проектів мають бути матеріальними, тобто певним чином оформлені у вигляді відеофільмів, альбомів, буклетів, комп’ютерних  презентацій, бортжурналів віртуальних подорожей, комп’ютерних газет, альманахів, веб-сторінок тощо.

Номініції до творчого конкурсу «Якби я був…» — учасникам пропонується можливість перебування на тій  чи іншій посаді та повідомити  про свою програму дій всім присутнім,а саме:

— Міністр освіти;

— Міністр охорони здоров’я;

— Міністр фінансів;

— Начальник управління з питань молоді та спорту;

— Міський голова;

— Директор навчального закладу;

— Голова обласної студентської ради;

— Прем’єр-міністр України;

— Волонтер Червоного Хреста;

— Керівник благодійного фонду;

— Молодіжний міський голова.