Кожна людина уявляє собі той довгий шлях, який проходить зерно, перш ніж стане свіжим хлібом або солодкими булочками. Але значно краще побачити все на власні очі. Тому 27 травня  студенти Черкаського комерційного технікуму груп ХТ-2 та ХТ-1 вирушили на міні-хлібзавод у м.Умань.

Під час екскурсії студенти прослідкували весь процес приготування хліба: від помелу зерна на борошно до нарізання та пакування готових виробів, побачили сучасне унікальне потужне устаткування в дії, простежили всі етапи приготування дріжджових виробів, дізналися про роботу фахівців, які вкладають тепло душі та серця в улюблену продукцію. В кінці відвідування студентів чекало частування свіжевипечним хлібом від підприємства.

Після візиту до хлібзаводу студенти відвідали перлину України — парк Софіївка.