У ВИРІЙ ЖИТТЯ МИ ВАС ВИПУСКАЄМ!..

Сьогодні наш заклад проводжає в самостійну професійну путь  студентів-випускників спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм».

Швидко промайнув час навчання як для студентів, так і для викладачів. Проте він залишається в нашій пам’яті тільки добрими спогадами про творчу співпрацю на теренах загальнолюдського та професійного зростання майбутніх фахівців сфери обслуговування: техніків-технологів з технології приготування їжі, кухарів, барменів, баристів, піцейолів, менеджерів туристичних агенцій, агентів з організації туризму,  гідів-екскурсоводів, аніматорів та ін..

Цей час ввібрав радощі й жалі, злагоди й клопоти такого цікавого,  невгамовного й безперечно щасливого студентського життя. Всі ми з втіхою й гордістю усвідомлюємо, що кожен з вас, шановні випускники, переступає поріг з технікуму впевнено й сміливо, з готовністю успішно застосовувати свої знання,отримані у нашому закладі, в подальшому професійному житті.

Ми прощаємося з вами, дорогі випускники, з найщирішими побажаннями:

• Нехай щасливо складеться ваша доля!
  • Любіть свою рідну українську землю й пам’ятайте своє родинне коріння.
  • Шануйте батьків своїх, які дали вам життя й ростили вас!
  • Успішних злетів й лише поступу вперед у професійній кар’єрі!
  • Пам’ятайте своїх викладачів, які дали вам знання й прагнули виховати вас чесними й порядними людьми!

В добру путь, шановні випускники!