20 травня викладачі та студенти Черкаського комерційного технікуму прийняли участь у ярмарку освіти, проведеному  в ТРЦ «Любава». Розміщені стенди та інформаційні матеріали, надані консультації представниками навчальних закладів дали змогу абітурієнтам 2016 року отримати необхідну інформацію про навчальні заклади та обрати для себе спеціальність і професію.

Відвідувачі заходу отримали буклети та іншу рекламну продукцію із детальною інформацією про спеціальності за якими готують фахівців у Черкаському комерційному технікумі. Мали змогу переглянути презентаційні та відеоматеріали про матеріально-технічну базу, навчально-виховну роботу та практичне навчання, культурно-масові заходи та дозвілля студентів.

Особливо відвідувачів цікавила можливість навчання у технікумі за державні кошти та працевлаштування, навчання на основі неповної загальної середньої освіти (9 або 10 класів) та можливість продовження навчання в університетах та інститутах починаючи з ІІІ курсу.

Правильно вибрати професію та навчальний заклад, де навчать всіх премудростей непросто. Тож дізнавайтесь, вибирайте і приходьте до нас!