15 березня на базі Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ проходив ІІ тур ІХ Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

У цьому році в олімпіаді брали участь 26 найсильніших знавців математики із технікумів і коледжів Черкас, Сміли, Золотоноші, Умані та Городища.

На заході наш заклад гідно представляли Манзюк Олена, студентка ІІ курсу групи ХТ-2-09-16, та Кузьменко Олександр, студент І курсу групи ХТ-4-09-17.

За результатами напруженого 2-годинного туру із розв’язування олімпіадних задач з математики Олена і Олександр вибороли почесні треті місця, кожний у своїй категорії, та були нагороджені дипломами і цінними подарунками.

Щиро вітаємо призерів ІІ туру ІХ Всеукраїнської  олімпіади з математики Манзюк Олену та Кузьменка Олександра з їх перемогами та бажаємо подальших успіхів у пізнанні точних наук!