17 травня в рамках профілактичної роботи та з метою підвищення правової культури серед молоді в технікумі пройшла інформаційна зустріч за участю представників Управління патрульної поліції м. Черкаси та Черкаського регіонального сервісного центру МВС України.

Представники правоохоронних органів ознайомили студентів з основними змінами у Правилах дорожнього руху та з правовою відповідальністю учасників дорожнього руху за вчинення різних правопорушень. Зокрема, старший лейтенант  поліції розповіла про важливість дотримання Правил дорожнього руху на дорогах міста.  Під час бесіди  правоохоронці роз’яснили присутнім, як не стати жертвами злочинних дій, а також чого не варто робити, аби самим не перейти межу закону. Також слухачам були надані поради щодо дій під час надання першої медичної допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди.

Керівник регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області роз’яснив присутнім про роботу свого підрозділу, окремо було акцентовано увагу на тому, як молоді люди  можуть отримати водійські посвідчення, куди звертатися та які документи для цього потрібні.

Під час зустрічі студенти задавали питання та отримували кваліфіковані відповіді. Наприкінці зустрічі викладачі та студенти подякували працівникам поліції за приділену увагу та цікавий діалог та отримали інформаційні буклети «Упевнись у безпеці» – основні Правила дорожнього руху.