19 листопада у фаховому коледжі технологій, бізнесу та права м. Луцьк відбувся дистанційний VII Всеукраїнський Етнофестиваль кулінарної майстерності. У цьогорічному Етнофестивалі взяли участь 11 команд та тільки дев’ять фінішували. Завдання присвятили українській національній кухні, які треба виконати, і сам процес зняти на відео з додаванням технологічних карток: 1) приготувати дві порції борщу за старовинною рецептурою та його подати; 2) приготувати та подати дві порції вареників за стародавнім рецептом; 3) виготовити картину з фруктів з елементами карвінгу з використанням української символіки. Оцінювало виконані завданння журі конкурсу: голова журі – директор рекреаційного комплексу «Рестпарк» Назар Гусак, члени журі – директорка ресторану «Прага» Оксана Сінчук та шеф-кухар фірми «President Hotel» Антон Линда.
Студентки технологічного відділення Черкаського коледжу Скорик Анастасія (група ХТ-7) та Лісецька Ольга ( група ХТ-12) проявили власну ініціативу та значний інтерес до участі в цьому етнофестивалі. Вони об`єдналися в команду «Характерники» («Дівчата з характером») та гідно представили наш коледж. За результатами оцінок журі команда «Дівчата з характером» отримала сертифікати учасників змагань та грамоти «За творчий підхід у приготуванні страв та своєрідність в оформленні картини». Участь у професійних конкурсах сприяє підвищенню кулінарної майстерності, розкритті та популяризації творчого потенціалу та підвищення престижу професії, залучення широкого кола споживачів, обмін досвідом під час партнерської співпраці.