У Черкаському комерційному технікумі проводиться онлай-конкурс ( на добровільній основі) серед студентів в умовах карантину, під назвою » фізкульт-ура-виконуй-сам-сама», за програмою:

1. Конкурс малюнків » Зірки спорту»
  2. Конкурс- змагання » Міцні руки- у сильніших духом»
  3. Конкурс-змагання «Сало- мінус, сила- плюс»
  4. Конкурс-змагання » Стрибай-стрибай, а сусідам не заважай»
  5. Конкурс «За своїм здоров’ям слідкую з ранку»

РЕГЛАМЕНТ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ

І. Умови проведення

1. Участь в онлайн-конкурсі „Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама“ (далі — Конкурс) є добровільною формою виконання дистанційних змагальних завдань та передбачає подання матеріалів в електронній формі на електронну адресу Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі — Відділення): ufvsck@ukr.net До участі допускається учнівська та студентська молодь Черкаської області. Кількість учасників від одного навчального закладу необмежена.
  1. Матеріали учасників подаються у вигляді файлів зображень, відеофайлів (або робочим посиланням на них у мережі інтернет) із заголовком у темі листа: Онлайнконкурс. Вимоги до матеріалів: мають містити інформацію про учасника (ім’я та прізвище), назву номінації та назву навчального закладу. Відеофайли повинні бути виконані в режимі безперервної зйомки, чітко відображати початок, виконання та закінчення вправи. Відеофайли, які не відповідають вимогам або міститимуть сліди монтажу, розглядатися не будуть. Отримані матеріали будуть розміщені на сторінці Facebook Відділення (https://www.facebook.com/ckvfvs.at.ua). Матеріали учасників Конкурсу будуть використовуватись Відділенням для поширення культури здорового способу життя.

Переможці визначаються: — за найбільшою оцінкою в кожній номінації окремо, по групах (оцінка — сума балів, виставлених членами онлайн-журі); — за найбільшою кількістю „лайків“ на сторінці Facebook Відділення в кожній номінації окремо, по групах.

1. Оцінювання та підведення підсумків Конкурсу здійснює журі, до складу якого входять працівники Відділення відповідно напрямків роботи. Головою онлайн-журі є начальник Відділення.
  1. Переможці Конкурсу нагороджуються грамотами Відділення, а їхні матеріали та результати Конкурсу будуть поширюватись на інтернет-сторінках спортивних освітянських видань та засобів масової інформації.

ІІ. Програма онлайн-конкурсу „Фізкульт-ура-виконуй-сам-сама“

1. Конкурс малюнків „Люблю спостерігати за зірками спорту“ (улюблений спортсмен/команда/вид спорту). Матеріали подаються у вигляді файлів зображень формату jpeg (jpg), png, gif, pdf. Допускається використання техніки кол

ажу та монтажу зображень. Оцінювання за 20бальною шкалою. Матеріали приймаються до 7 травня 2020 року.

1. Конкурс-змагання „Міцніші руки – у сильніших духом“ (згинання-розгинання рук в упорі лежачи). Матеріали подаються у вигляді відеофайлів формату avi, mkv, mp4. Техніка виконання: Вихідне положення – упор лежачи, руки – на ширині плечей, а стопи – на ширині тазу. Виконати згинання-розгинання рук в ліктьових суглобах. Під час згинання тулуб опускається вниз, утворюючи пряму лінію, кут згину в ліктьових суглобах до 90°.

Оцінюється за кількістю виконаних згинань-розгинань за 1 хв. та технікою виконання (5 розгинань = 1 бал).  Матеріали приймаються до 14 травня 2020 року.

1. Конкурс-змагання „Сало – мінус, сила – плюс“ (вправа на розвиток м’язів пресу) Матеріали подаються у вигляді відеофайлів формату avi, mkv, mp4. Техніка виконання: Виконується із положення лежачи на спині, руки за голово
    ю, ноги закріплені, підніманням тулуба вгору, без ривків.

Оцінюється за кількістю піднімань за 1 хв. та технікою виконання (5 під

німань = 1бал) Матеріали приймаються до 21 травня 2020 року.

1. Конкурс-змагання „Стрибай-стрибай, а сусідам не заважай!“ (Стрибки зі скакалкою). Матеріали подаються у вигляді відеофайлів формату avi, mkv, mp4. Техніка виконання: Вихідне положення – основна стійка, ноги разом, скакалка заведена за спину. Виконується обертаннями скакалки вперед з одночасним підстрибуванням на двох ногах і проведенням скакалки під ногами.

Оцінюється за кількістю безперервно виконаних вдалих стрибків та технікою виконання за 1 хв. (5 стрибків =1 бал). Матеріали приймаються до 28 травня 2020 року.

1. Конкурс „За своїм здоров’ям я слідкую зранку!“ (Кращий ко
  2. мплекс ранкової гімнастики зі сторонніми предметами, складений самостійно). Матеріали подаються у вигляді відеофайлів формату avi, mkv, mp4, або файлів презентації ppt, pptx. Виконання 6-8 вправ до 5 хв. Оцінюється комплексним впливом на організм, оригінальністю та технікою виконання за 20-бальною шкалою. Матеріали приймаються до 4 червня 2020 року.

Підсумки Конкурсу за всіма номінаціями оголошуються до 30 червня 2020 року.

Цей Регламент є запрошенням для участі у Конкурсі.