Першого вересня 2019 року в Черкаському комерційному технікумі, традиційно, у 56 раз пройшла святкова лінійка до Дня Знань. Захід відкрили із державного гімну, також був піднятий синьо-жовтий прапор.

У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший — став студентом останнього курсу у рідному технікумі, рідній Альма Матер. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя.

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної людини. Найщиріші слова подяки – викладачам, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний День знань буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину! Зі святом, дорогі друзі!